CanalulDLM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Aici gasesti tot ce vrei sa sti !
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Bewitched - Ce vraji a mai facut nevasta mea (2005)

In jos 
AutorMesaj
TheAlexutzzu
Admin
Admin
TheAlexutzzu


Mesaje : 134
Puncte : 300
Data de inscriere : 18/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

Bewitched - Ce vraji a mai facut nevasta mea (2005) Empty
MesajSubiect: Bewitched - Ce vraji a mai facut nevasta mea (2005)   Bewitched - Ce vraji a mai facut nevasta mea (2005) I_icon_minitimeJoi Aug 18, 2011 11:44 pm

In California, Isabel incearca sa se reinventeze. Ea este o vrajitoare buna si naiva si este hotarata sa nu-si foloseasca puterile pentru a duce o viata normala. De cealalta parte a orasului, Jack Wyatt este un actor fermecator care doreste sa joace in noua versiune a serialului de comedie "Bewitched” in rolul lui Darrin. Cei doi se intalnesc intamplator si el este uimit de Isabel si de nasul ei, care este asemanator cu cel al Samanthei, eroina principala a serialului, fiind convins ca ea o poate interpreta pe vrajitoare in serial. Isabel este fermecata de Jack, care i se pare a fi barbatul ideal cu care sa intemeieze o familie. Si se pare ca amandoi au dreptate, dar in feluri in care nici nu si-au imaginat.
Sus In jos
 
Bewitched - Ce vraji a mai facut nevasta mea (2005)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» The Hitchhiker's Guide to the Galaxy - Ghidul Autostopistului Galactic (2005)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CanalulDLM :: General :: Jocuri single player/multiplayer-
Mergi direct la: